İngiltere Vizesi Ve Aile Birleşimi

İngiltere Vizesi Ve Aile Birleşimi

İngiltere vizesi, İngiltere sınırlarına girip geçici ya da kalıcı olarak yaşama imkanı veren belgelerden bir tanesidir.

İngiltere vizesine farklı nedenlerden dolayı ihtiyacınız olabilir. Okumak, çalışmak ya da aileye kurmak gibi durumlarda İngiltere’ye gitmek için vize almalısınız. İngiltere Vizesi, Birleşik Krallık’ı oluşturan ülkelere seyahat etmek isteyen kişilerin giriş yapması gereken vize türlerinden bir tanesidir. Birleşik Krallık vize başvurusu online olarak gerçekleştirilir. Başvuru tamamlandıktan sonra randevu gününde hazır olmanız gerekir. Vize başvurularında seyahat amacını kanıtlayan belgeler eksiksiz olarak tamamlanmalıdır. İngiltere vizesi için başvuru sürecinde mutlaka profesyonel şekilde hareket etmek gerekir. Merkezimiz uzmanlarıyla beraber vize işlemlerinin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

İngiltere Aile Birleşimi

İngiltere Aile Birleşimi vizesi göçmen vizesi kategorisinde değerlendirilir. Birleşik Krallık’ta yaşamak için gereklidir. Eşiyle beraber Birleşik Krallık’ta yaşamaya devam etmek isteyenler bu vizeden yararlanabilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize İngiltere aile birleşimi vizesi desteği verebiliriz. İngiltere’ye vardıktan sonra en iyi hizmetleri elinizin altına getiriyoruz. İngiltere aile birleşimi vizesi, altı aydan fazla yaşamak için ihtiyacınız olan vizeler arasındadır. Aile birleşimi vizesi nasıl alınır?

  • Vize için gerekli evrakları hazırlamalısınız.
  • İngiltere konsolosluğu resmi sitesi üzerinden online formu doldurmalısınız.
  • TLS Contact başvuru merkezinden randevunuzu almalısınız.
  • Randevu günü başvuruda bizzat başvuruda bulunmalısınız.
  • Başvuru sonrası verdiğiniz eposta adresine işlem sonuçlarınız aktarılacaktır.

İngiltere aile birleşimi sınavı gerekli olan konuşma ve dinleme becerilerinin B1 seviyesinde olduğunu belgeler. İngiltere Aile birleşimi sınavı, bir sınav görevlisi ve iki adayla tamamlanır. Sınav süresince konuşma ve dinleme testleri gerçekleştirilir. Adaylar verecekleri cevaplarla ilgili not tutabilir. İki bölümden oluşan bu sınavın ilk aşamasında sizlerden cevap beklenir. İkinci aşamada ise dinleme testine geçilir. Aile birleşimi sınavında en iyi sonucu almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

E2 Vizesi Nasıl ve Ne Zaman Alınır?

E2 Vizesi Nasıl ve Ne Zaman Alınır?

Olası Risklere Karşı İş Güvenliği Çözümleri

Olası Risklere Karşı İş Güvenliği Çözümleri

İşinizde Güvenlik ve Sağlık Hakim Olsun!

İşinizde Güvenlik ve Sağlık Hakim Olsun!

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir