IQOS En Yeni Haliyle Karşınızda

IQOS En Yeni Haliyle Karşınızda

Yenilikçi özellikleri ile iqos elektronik sigara portföyü gerek gençler gerekse yetişkinler için sağlıklı ve pratik kullanım imkânı sağlıyor.

Sigarasız bir dünya sloganı için dolaylıda olsa katkısı bulunan Iqos’un elektronik sigara portföyünü incelemek ve ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şık Tasarımı ile IQOS Iluma ve Prime Modelleri

Geleneksel sigara tüketimine farklı bir deneyim kazandıran iqos iluma ve Iluma modelinin yenilenen Prime cihazları, e-sigara tutkunlarını heyecanlandırıyor. Nane ve baharat gibi birbirinden farklı aroma seçenekleri ile kullanıcılara sınırsız seçenek sunan elektronik sigara ürünleri, yoğun tütün hissi oluşturarak Marlboro içim hissi kazandırıyor.

Iqos’un 2021 de çıkardığı ürünler, oldukça şık tasarıma ve kompakt bir kullanım avantajına sahip oluyor. Kullanıcıların içim esnasında hiçbir problem yaşamadan kullanabileceği kadar işlevsel ve şık bir tasarıma sahip olan ürünler, uzun şarj süreleri ve tütün yapraklarını yakmadan ısıtan yenilikçi ısıtma teknolojisi favori özellikleri arasında yer alıyor.

IQOS Iluma ve Prime Öne Çıkan Özellikleri

Ilume ve Prime’ın yalnızca şık ve kompakt tasarımı değil, insan sağlığını ve doğayı kötü yönde etkilemeyecek özellikleri de öne çıkan avantajlar olarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ilume ve Prime modelleri bıçaksız tasarımları sayesinde kullanıcılara sonradan cihazı temizleme zorunluluğu bırakmıyor. Çok sayıda özelleştirme imkânı bulunan ürünler, otomatik ve yakıcı olmayan ısıtma özellikleri ile göz dolduran seçenekler olarak yer almaya devam ediyor. Firmamızın ıqos sigara koleksiyonunu incelemek ve ürünlerin öne çıkan detayları hakkında fikir sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Güvenilir Mantolama Uygulamaları

Güvenilir Mantolama Uygulamaları

Sanayi ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Sanayi ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Cam Cephe Kaplama Ve Çeşitleri

Cam Cephe Kaplama Ve Çeşitleri

Ahşap Görünümlü Isı Yalıtımı

Ahşap Görünümlü Isı Yalıtımı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir